Yalova TEB KOBİ Akademi – 16 Şubat 2017

KOBİ'lerin büyüme ve gelişme çabalarını desteklemek amacıyla TEB tarafından yürütülmekte olan TEB KOBİ AKADEMİ etkinliğimizi Yalova’da gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

TEB KOBİ AKADEMİ'nin 16 Şubat 2017 günü gerçekleşen açılış oturumuna yaklaşık 250 kişi katılmıştır. Öğleden sonra gerçekleşen atölye çalışmasına ise yaklaşık 60 kişi katılmıştır.

16 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşen TEB KOBİ AKADEMİ - YALOVA, TEB KOBİ Bankacılığı Grubu Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekilimiz Sn. Turgut Boz ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tahsin Becan’nın açılış konuşmalarıyla başlamış; ardından Girişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Uzmanı Sn. Mehmet Sanlı’nın "Değişen Dünyada Güçlü İşletmeler Olmak" konulu konuşması ile devam etmiş ve yapılacak atölye çalışması hakkında katılımcılar bilgilendirilmiştir.

"İşletmeniz Gelişim Haritasının Neresinde? KOBİ’lerde Büyüme Senaryoları" konulu atölye çalışması, firma yöneticilerinin yoğunlukta olduğu KOBİ’lerle gerçekleştirilmiş olup, büyüme hakkında akıllara takılan sorulara cevap aranmış ve büyüme süreçleriyle ilgili kilit noktalar hakkında anahtar bilgiler paylaşılmıştır.

Organizasyon Fotoğrafları