İZMİR BAYINDIR TEB TARIM BULUŞMASI - 30 MART 2017

Tarım sektöründe faaliyet gösteren işletmelere gübreleme, ilaç, tohum, ekipman gibi konularda ihtiyaç duydukları teknik bilgilerin yanında işletme yönetimi ve büyümesi gibi konularda da gerekli bilgileri vermeyi hedefleyen TEB KOBİ Akademi Tarım Buluşmaları, interaktif atölye çalışmalarıyla tarım işletmelerimize vizyoner bir bakış açısı kazandırmayı ilke edinmiştir.

TEB Tarım Buluşması etkinliklerini yerel üreticinin ihtiyaçlarını birebir butik anlamda karşılayabilmek amacıyla ilçelerde düzenlemeye devam ediyoruz. 30 Mart 2017’de Bayındır Belediyesi Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi’nde düzenlediğimiz TEB Tarım Buluşması’nda üreticilerin yanı sıra tarımın tüm paydaşlarını bir araya getirerek Bayındır ve yöresinin tarım ve hayvancılık konularını masaya yatırdık ve yapılması gerekenler ile çözüm önerilerini katılımcılarla paylaştık.

TEB İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış Direktörü Hakan Yurtseven, Bayındır Kaymakamı Sn.Barbaros Baran’ın açılış konuşmalarını yaptığı buluşmada Tarım, Hayvancılık ve Finansal Destekler konulu bir de panel düzenlendi. Panele, Bayındır İlçe Tarım Müdürü Sn. Hasan Peynirci, İzmir İli Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Sn. Fatih Kılıç, Veteriner Hekimi Sn. Ferudun Azeroğlu ve Ziraat Mühendisi Sn. Hayrettin Narlı katılarak tarım işletmelerinin ihtiyaç duyduğu teknik bilgileri çiftçilerimizle paylaştılar.