MALKARA TEB TARIM BULUŞMASI - 26 EKİM 2016

Tarım sektöründe faaliyet gösteren işletmelere gübreleme, ilaç, tohum, ekipman gibi konularda ihtiyaç duydukları teknik bilgilerin yanında işletme yönetimi ve büyümesi gibi konularda da gerekli bilgileri vermeyi hedefleyen TEB KOBİ Akademi Tarım Buluşmaları, interaktif atölye çalışmalarıyla tarım işletmelerimize vizyoner bir bakış açısı kazandırmayı ilke edinmiştir.

2016’ya kadar il bazlı düzenlenen TEB Tarım Buluşması etkinliklerini yerel üreticinin ihtiyaçlarını birebir butik anlamda karşılayabilmek amacıyla ilçelerde düzenlemeye başladık. 24 Ekim 2016’da Malkara Ticaret Borsası’nda düzenlediğimiz TEB Tarım Buluşması’nda üreticilerin yanı sıra tarımın tüm paydaşlarını bir araya getirerek Malkara ve Trakya bölgesinin tarım ve hayvancılık konularını masaya yatırdık ve yapılması gerekenler ile çözüm önerilerini katılımcılarla paylaştık.

TEB KOBİ Bankacılığı Grubu Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili Turgut Boz, Malkara Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz ve Tekirdağ Ziraat Mühendisleri Odası Şube Başkanı Yrd.Doç.Dr. Cemal Polat’ın açılış konuşmalarını yaptığı buluşmada Tarım, Hayvancılık ve Ekipman Kullanımı ile Finansal Destekler konulu bir de panel düzenlendi. Malkara Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz’ün moderatörlüğünü yaptığı panele, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Ziraat Odası Genel Sekreteri ve Ziraat Mühendisi Deniz Manazoğlu, Veteriner Hekimi Uğur Eker ve Massey Ferguson Bölge Müdürü Hasan Sözmen katılarak tarım işletmelerinin ihtiyaç duyduğu teknik bilgileri çiftçilerimizle paylaştılar.

Organizasyon Fotoğrafları